صفحه اول
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخـبـار
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات
اطلاعات پرداخت وجه

 

 

درباره ما   شرکت پارس مدار در سال 1384 فعالیت خود را با طراحی و ساخت برد های آموزشی گوناگون با هدف رشد و ارتقای سطح علمی دانش آموزان و دانشجویان عزیز شروع کرد و به امید برداشتن گامهای مثبت و سازنده هر چه در توان دارد بکار خواهد گرفت تا به این هدف نائل آید.

پس از چند سال فعالیت در زمینه آموزش و دستگاه های آموزشی در جهت ارتقای سطح فعالیت هایمان تصمیم گرفتیم وارد بازار تجهیزات صنعتی شویم و به حمد خداوند متعال در این زمینه نیز خوش درخشیدیم. حاصل کار چندین ساله ما در ورود به بازار صنعت، چندین سیستم اتوماسیون بوده و در تلاشیم مرتبا سیستم هایمان را به روز رسانی و ارتقاء بخشیم.

بدون شک تجربه چندین ساله ما منجر به تولید با کیفیت ترین و با ثبات ترین محصولات شده است.

چشم انداز آینده ما بهره گیری از متخصصان زبده و رسیدن به جایگاهی برای ارائه جدیدترین تکنولوژی های روز جهان میباشد که این امر محقق نخواهد شد مگر با تلاش بی وقفه و پشتکار شبانه روزی ما.....
به امید روزی که شایسته سالاری مهمترین ملاک گزینش در عرصه های مختلف علمی باشد ، آن زمان است که به آسانی به جایگاه واقعی خود در جهان دست خواهیم یافت.


با تشکر و آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون برای همه شما عزیزان

اطلاعات تماس

تلفن های تماس:  تلفکس: 03135687336 - همراه (جهت تماس، پیام و شبکه های مجازی): 3066-936-0936
سامانه پیام کوتاه: 30007354000008        پست الکترونیکی: info@smsControl.ir
دفتر تحقیقاتی پژوهشی: اصفهان - شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان - پارس مدار
دفتر مرکزی: اصفهان - بزرگراه چمران - مابین محمدطاهر و آل یاسین - نبش کوچه 44 - پلاک 17 - طبقه اول - واحد 2 - کد پستی: 8193783337خدایا.... به روشنفکرانی که اقتصاد را اصل می دانند بیاموز که اقتصاد هدف نیست ، و به مذهبی هایی که کمال را هدف می دانند بیاموز که اقتصاد هم اصل است....!!!

وَ مِنَ الله توفیق      
مدیریت شرکت پارس مدار

                                                                               

                                                                                   

smscontrol.ir

اسمارت هوم ، Smart Home ، اس ام اس کنترلر ، sms Controller ، کنترل خانه با موبايل , مديريت محل کار با تلفن ، اتوماسيون کارخانه توسط تلفن همراه

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2021