صفحه اول
جديدترين ها
محبوبترين ها
جستجوي کالا
جستجوي مطالب
تعهدات و قوانين
اخـبـار
تماس با ما
شکايات ، پيشنهادات
اطلاعات پرداخت وجه

 


 علاقه مندی
  1121     کيت گيربکسي کنترل شيربوسيله اين کيت کنترلي شما قادر خواهيد بود بدون نياز به هيچ گونه تغييراتي در سيستم لوله کشي آب و گاز، آن ها را کنترل و مديريت نمائيد


 تومانبوسيله اين کيت کنترلي شما قادر خواهيد بود بدون نياز به تغييرات در سيستم لوله کشي آب و گاز، آن ها را کنترل و مديريت نمائيد. با استفاده از اين کيت و همچنين يک دستگاه اس ام اس کنترل قادر هستيد علاوه بر اطلاع از باز و بسته ماندن شير گاز يا آب، اقدام به تغيير وضعيت آن از راه دور و از طريق SMS نمائيد.

نيز ميتوانيد از يک سنسور تشخيص گاز استفاده کنيد (داخل سايت موجود است)  که در صورت نشت گاز فرمان قطع بصورت اتوماتيک به شير گاز داده شده و سپس يک اس ام اس به کاربر يا کاربران مبني بر وقوع اين رخداد ارسال گردد.

اين کيت داراي 2 اندازه گيره (بست) در اندازه هاي مختلف ميباشد که روي لوله هاي " 1/2 و " 3/4 و "1 نصب مي گردد.

گشتاور الکتريکي بازو به شکلي است که قادر است شيرهاي نو کهنه را کنترل و باز و بسته نمايد. مگر اينکه دسته شير بسيار مستهلک شده باشد که با دست هم به سادگي حرکت نکند.

اين کنترلر داراي يک موتور مي باشد که در مواقع لزوم بازوي اصلي شير آب و يا گاز را قطع و يا وصل مي کند. همچنين داراي يک زبانه (کلاچ) در کنار خود مي باشد که در صورت نياز به کنترل دستي مي توان آن را کشيده تا بصورت دستي شير اصلي آب و يا گاز را باز و بسته نمائيد.

توجه داشته باشيد که استفاده از شير برقي داراي معايب بسياري مي باشد از جمله اينکه براي نصب آن حتما نياز به تکنسين گاز مي باشد و صورت کارگزاري هنگامي که برق ميرود بصورت خودکار قطع مي شود و براي راه اندازي مجدد بايد بصورت دستي عمل گردد و عملا امکان باز و بسته کردن شير در صورت قطعي برق امکان پذير نخواهد بود، ولي در صورت استفاده از اين نوع کنترلر هم بستر سنتي حفظ مي گردد و هم نصب و راه اندازي راحتي دارد، در ضمن مي توان سيستم را هوشمندسازي کرد تا از سنسور گاز و SMS هم فرمان بگيرد.


برخي ويژگي هاي اين کيت عبارتند از:

  1. داراي گواهي استاندارد مصرف در اروپا
  2. نصب بسيار آسان بدون هيچ دانشي
  3. قابليت فرمان پذيري از سنسور تشخيص گاز
  4. قابليت فرمان پذيري از طريق دستگاه اس ام اس کنترلر
  5. قابليت نصب بر روي سايزهاي 1/2 اينچ و 3/4 اينچ و همچنين 1 اينچ
  6. رنج وسيع تغذيه ورودي از 8 ولت تا 16 ولت
  7. مجهز به خلاص کن جهت کار بصورت عادي و يا در زمان قطع برق
  8. گشتاور 30کيلوگرم بر سانتي متر مربع جهت کنترل شيرهاي قديمي و کهنه
  9. ابعاد 5*8*12 سانتيمتر و وزن 0.5 کيلوگرم

نظرات و تجربيات کاربران از اين کالا

 نام : * نظرات و تجربيات خود در مورد اين کالا را بنويسيد
 

 نظر و تجربه : *

 
 کد تشخيص :   LUYKNQ
 smscontrol.ir

اسمارت هوم ، Smart Home ، اس ام اس کنترلر ، sms Controller ، کنترل خانه با موبايل , مديريت محل کار با تلفن ، اتوماسيون کارخانه توسط تلفن همراه

فروشگاه ساز

CopyRight : 2021