صفحه اول
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخـبـار
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات
اطلاعات پرداخت وجه

 


  کد کالا : 1113  

کیت گیربکسی کنترل شیر مرغوببوسیله این کیت کنترلی شما قادر خواهید بود بدون نیاز به هیچ گونه تغییراتی در سیستم لوله کشی آب و گاز، آن ها را کنترل و مدیریت نمائید


 تومان

price_1113_Quantityکیت گیربکسی کنترل شیر مرغوب

بوسیله این کیت کنترلی شما قادر خواهید بود بدون نیاز به هیچ گونه تغییراتی در سیستم لوله کشی آب و گاز، آن ها را کنترل و مدیریت نمائید. با استفاده از این کیت و همچنین یک دستگاه اس ام اس کنترل قادر هستید علاوه بر اطلاع از باز و بسته ماندن شیر گاز یا آب، اقدام به تغییر وضعیت آن از راه دور و از طریق SMS نمائید.

نیز میتوانید از یک سنسور تشخیص گاز استفاده کنید (داخل سایت موجود است)  که در صورت نشت گاز فرمان قطع بصورت اتوماتیک به شیر گاز داده شده و سپس یک اس ام اس به کاربر یا کاربران مبنی بر وقوع این رخداد ارسال گردد.

این کیت دارای 2 اندازه گیره (بست) در اندازه های مختلف میباشد که روی لوله های " 1/2 و " 3/4 و "1 نصب می گردد.

گشتاور الکتریکی بازو به شکلی است که قادر است شیرهای نو کهنه را کنترل و باز و بسته نماید. مگر اینکه دسته شیر بسیار مستهلک شده باشد که با دست هم به سادگی حرکت نکند.

این کنترلر دارای یک موتور می باشد که در مواقع لزوم بازوی اصلی شیر آب و یا گاز را قطع و یا وصل می کند. همچنین دارای یک زبانه (کلاچ) در کنار خود می باشد که در صورت نیاز به کنترل دستی می توان آن را کشیده تا بصورت دستی شیر اصلی آب و یا گاز را باز و بسته نمائید.

توجه داشته باشید که استفاده از شیر برقی دارای معایب بسیاری می باشد از جمله اینکه برای نصب آن حتما نیاز به تکنسین گاز می باشد و صورت کارگزاری هنگامی که برق میرود بصورت خودکار قطع می شود و برای راه اندازی مجدد باید بصورت دستی عمل گردد و عملا امکان باز و بسته کردن شیر در صورت قطعی برق امکان پذیر نخواهد بود، ولی در صورت استفاده از این نوع کنترلر هم بستر سنتی حفظ می گردد و هم نصب و راه اندازی راحتی دارد، در ضمن می توان سیستم را هوشمندسازی کرد تا از سنسور گاز و SMS هم فرمان بگیرد.


برخی ویژگی های این کیت عبارتند از:

  1. دارای گواهی استاندارد مصرف در اروپا
  2. نصب بسیار آسان بدون هیچ دانشی
  3. قابلیت فرمان پذیری از سنسور تشخیص گاز
  4. قابلیت فرمان پذیری از طریق دستگاه اس ام اس کنترلر
  5. قابلیت نصب بر روی سایزهای 1/2 اینچ و 3/4 اینچ و همچنین 1 اینچ
  6. رنج وسیع تغذیه ورودی از 8 ولت تا 16 ولت
  7. مجهز به خلاص کن جهت کار بصورت عادی و یا در زمان قطع برق
  8. گشتاور 30کیلوگرم بر سانتی متر مربع جهت کنترل شیرهای قدیمی و کهنه
  9. ابعاد 5*8*12 سانتیمتر و وزن 0.5 کیلوگرم

نظرات و تجربيات کاربران از اين کالا

 نام : * نظرات و تجربيات خود در مورد اين کالا را بنويسيد
 

 نظر و تجربه : *

 
 کد تشخيص :   ZBOIUV
 


smscontrol.ir

اسمارت هوم ، Smart Home ، اس ام اس کنترلر ، sms Controller ، کنترل خانه با موبايل , مديريت محل کار با تلفن ، اتوماسيون کارخانه توسط تلفن همراه

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2021