صفحه اول
جديدترين ها
محبوبترين ها
جستجوي کالا
جستجوي مطالب
تعهدات و قوانين
اخـبـار
تماس با ما
شکايات ، پيشنهادات
اطلاعات پرداخت وجه

 

 

درباره ما   شرکت پارس مدار در سال 1384 فعاليت خود را با طراحي و ساخت برد هاي آموزشي گوناگون با هدف رشد و ارتقاي سطح علمي دانش آموزان و دانشجويان عزيز شروع کرد و به اميد برداشتن گامهاي مثبت و سازنده هر چه در توان دارد بکار خواهد گرفت تا به اين هدف نائل آيد.

پس از چند سال فعاليت در زمينه آموزش و دستگاه هاي آموزشي در جهت ارتقاي سطح فعاليت هايمان تصميم گرفتيم وارد بازار تجهيزات صنعتي شويم و به حمد خداوند متعال در اين زمينه نيز خوش درخشيديم. حاصل کار چندين ساله ما در ورود به بازار صنعت، چندين سيستم اتوماسيون بوده و در تلاشيم مرتبا سيستم هايمان را به روز رساني و ارتقاء بخشيم.

بدون شک تجربه چندين ساله ما منجر به توليد با کيفيت ترين و با ثبات ترين محصولات شده است.

چشم انداز آينده ما بهره گيري از متخصصان زبده و رسيدن به جايگاهي براي ارائه جديدترين تکنولوژي هاي روز جهان ميباشد که اين امر محقق نخواهد شد مگر با تلاش بي وقفه و پشتکار شبانه روزي ما.....
به اميد روزي که شايسته سالاري مهمترين ملاک گزينش در عرصه هاي مختلف علمي باشد ، آن زمان است که به آساني به جايگاه واقعي خود در جهان دست خواهيم يافت.


با تشکر و آرزوي موفقيت و توفيق روز افزون براي همه شما عزيزان

اطلاعات تماس

تلفن هاي تماس:  تلفکس: 03135687336 - همراه (جهت تماس، پيام و شبکه هاي مجازي): 3066-936-0936
سامانه پيام کوتاه: 30007354000008        پست الکترونيکي: info@smsControl.ir
دفتر تحقيقاتي پژوهشي: اصفهان - شهرک علمي تحقيقاتي اصفهان - پارس مدار
دفتر مرکزي: اصفهان - بزرگراه چمران - مابين محمدطاهر و آل ياسين - نبش کوچه 44 - پلاک 17 - طبقه اول - واحد 2 - کد پستي: 8193783337خدايا.... به روشنفکراني که اقتصاد را اصل مي دانند بياموز که اقتصاد هدف نيست ، و به مذهبي هايي که کمال را هدف مي دانند بياموز که اقتصاد هم اصل است....!!!

وَ مِنَ الله توفيق      
مديريت شرکت پارس مدار

                                                                               

                                                                                   


smscontrol.ir

اسمارت هوم ، Smart Home ، اس ام اس کنترلر ، sms Controller ، کنترل خانه با موبايل , مديريت محل کار با تلفن ، اتوماسيون کارخانه توسط تلفن همراه

فروشگاه ساز

CopyRight : 2021